Maltepe Milli Eğitim Ehline Emanet

Tuzladaki görev süresince tanıdığımız Soner Can Müdürümüz beşeri ilişkilerinde başarılı bir eğitimci de, bir kurum idarecisinde bulunması gereken mütevazı, alçakgönüllü, çalışkan, özverili, saygılı ve adaletli kişiliği ile örnek bir idarecilik yaptı. Can Müdürün bu vasıfları genç yaşta İl Milli Eğitim Müdürlüğüne terfi etmesini sağladı.

Sağlık sorunları nedeniyle görevinden ayrılmak zorunda kalan Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Aydoğdu’nun yerine atanan Soner Can’ın yeni görevinde de kısa zaman da başarılı projelere imza atması bekleniyor.

HERAN HABER olarak Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Soner Can’a yeni görevinde başarılar dileriz.

Soner CAN Kimdir?

1981 yılında Denizli Çameli’nde doğdu. 2002 Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu.  2008 yılında Yeditepe Üniversitesinde Eğitim Yönetimi üzerine Yüksek Lisansını tamamladı. 

2002 yılında ilk görev yeri olan İstanbul Küçükçekmece Kanarya İlköğretim okulunda sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. 2005 yılında Pendik Ahmet Kutsi Tecer İlköğretim okulunda Müdür Yardımcısı görevinde bulundu.

2014-17 yılları arasında İstanbul Tuzla İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevini ifa etti. 2017-18 yılında Bayburt İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı. 2018-22 yıllarında tekrar Tuzla İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevinde iken, 22.04.2022 tarihinde İstanbul Maltepe İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atandı.

İngilizce bilen Soner Can evli ve iki çocuk babasıdır.

- Heran Haber, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.heranhaber.net/haber/10450678/maltepe-milli-egitim-ehline-emanet