AK Parti Tuzla’da Değişim Adı Talha Tayfur

AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, AK Parti MKYK Üyesi ve İstanbul Milletvekili Erol Kaya, AK Parti MKYK Üyesi Tuğba Işık Ercan, İstanbul Milletvekilleri Ravza Kavakçı Kan, Serkan Bayram, Eyüp Özsoy, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, MHP Tuzla İlçe Başkanı Erdem Doğruer ve Yönetimi, Önceki Dönem AK Parti Tuzla İlçe Başkanları, Ak Parti Belediye Meclis Üyeleri ve Delegeler katıldı.

AK Parti Tuzla’da Değişim Adı Talha Tayfur
AK Parti Tuzla’da Değişim Adı Talha Tayfur
+5
Haber albümü için resme tıklayın

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından programda konuşan AK Parti Denel Bşk. Yrd. Vedat Demiröz, AK Partinin kuruluşunu hatırlatarak, "AK Parti'yi millet kurdu 20 yıl önce. Sayın Genel Başkanımızın ifadesiyle 'artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak' dedi ve hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Türkiye'nin batısından doğusuna, güneyinden kuzeyine her tarafa hizmet götürdük. Niye çünkü bu millet bizi iktidar yaptı, ona vefa borcumuzu ödemek için biz bundan sonra daha çok hizmet ederek ancak buna böyle bir teşekkürle karşılık verebiliriz" dedi.

Bugün gelinen noktada muhalefet partilerinin durumunun ortada olduğunu ifade eden Demiröz, "Neler yaptıklarını, sadece yalanlar üzerine kurduklarını gördünüz. AK Parti'yi millet kurarken, bugün 11 milyonu aşkın üyesi olan parti dünyada eşi benzeri olmayan bir parti olurken diğerlerinin nerelere dayandığını hepiniz biliyorsunuz. Cumhur ittifakı olarak bizler bu ülkeyi yönetmekle artık mecburuz ve bunu bu güne kadar yaptık, bunan sonra da götürmeye mükellefiz. Hamdolsun sizler sayesinde, Tuzla sayesinde, İstanbul sayesinde ve Türkiye'deki Ak gönüller sayesinde 20 yıldır her şeyi baştan aşağıya değiştirmeye gayret ettik.Geleceğimiz parlak, bu parlaklık bugün Tuzla'daki kongreyle başlayacak. Yeni arkadaşlarımız, yeni teşkilatlarla gelecek ve inşallah belediyemizle beraber diyalog içerisinde bu güzel hizmetlere katkıda bulunacaklar. Diğer ilçelerimizde de zaten bitiriyoruz herhalde bu hafta. İnşallah 24'ünde de büyük İstanbul kongremiz var, daha sonra da büyük kongremiz olacak. ifadelerini kullandı.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da konuşmasında, 2023'ün yeni bir dönemin miladı olacağını belirtti. Ülke ve hükümet olarak 2023'e giderken büyük performans sergilendiğini ifade eden Şenocak, "Ama bakıyorsunuz ülkemizin hızını kesmek için, hükümetimizin hızını kesmek için sahada zayıflatmak için tabii ki içeride ve dışarıda bu anlamda bizi sekteye uğratmak isteyenleri hep beraber görüyoruz. Aslında biz bu oyunlara yabancı değiliz, bu tiyatro, senaryo, filmleri biz 19 yıldır izliyoruz ve izlemeye de devam ediyoruz. Biz bu filmin sonunda bir şey çıkacağını da umut etmedik, etmiyoruz, etmeyeceğiz de. İstedikleri senaryoyu yazsınlar, çizsinler, hedeflerine, hayallerine koysunlar. Ama biz milletimizle beraber yola çıkarken yeni ilklerin peşinde olduğumuzu her zaman söylemiştik. Önümüzdeki süreçte de bundan bir gün olsun asla taviz vermeyeceğiz." dedi.

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “ Kurucu İlçe Başkanı Olduğum ve Bugüne Kadar Hizmet Etmiş Olan Tüm Yönetimlerimize Teşekkür Ediyorum. Yeni Seçilen Arkadaşlarımıza Başarılar Diliyorum. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Açtığı Yolda Durmadan Çalışarak Hep Beraber Hizmet Edeceğiz Kongremizin Hayırlara Vesile Olmasını Diliyor Yeni Dönemde Görev Alacak Olan Tüm Ekibe Başarılar Diliyorum”

AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresinde Başkan Seçilen Av.Talha Tayfur Yaptığı Teşekkür Konuşmasında, “ Öncelikle Bu Kutlu Davanın Bir Neferi Olarak, Aldığımız Görevin Zorluğunun ve Vebalinin Bilincinde Olduğumuzu Belirtmek İsterim. Bu Bilinçle, gönlümüzü önümüze, nefsimizi arkamıza alarak, tuzlamızın ve teşkilatımızın dertleriyle dertleneceğiz. Ömrünü Milletine Adayan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Davasına Bir Damla Su Misali Bizler de Destek Olabilirsek, Ne Mutlu. Ne Mutlu Bu Kutlu Davanın Neferi Olanlara.

Ne mutlu Abdülhamid’in yalnızlığını, Adnan Menderes’in sessizliğini, Necmettin Erbakan’ın mücadelesini anlayanlara. ne mutlu ülkemizin sigortası olan cumhur İttifakı’nın hayatiyetini idrak edebilenlere. ne mutlu sessiz yığınların sesi olan Davos fatihi Recep Tayyip Erdoğan ile yola çıkan ak teşkilatlara. Gençlik Kollarından Beri Bu Kutlu Davada Hizmet Veren Bir Kardeşiniz ve Son 3 Dönemdir Seçim İşlerinden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Olarak, Mahalle Başkanlarımızın ve Yönetimlerimizin Ne Fedakârlıklar Yaptığına Bizzat Şahit Oldum. Teşkilatlarımızın Omurgası Olan Mahallelerimiz İle El Ele Olacağımızı, Kalbimizin Mahallelerimizde Atacağını Belirtmek İsterim. Bu Nedenle Tuzla Teşkilatı Olarak; Sandık Yönetimlerimiz, 3 Kademe Mahalle Başkanlarımız ve Yönetimlerimiz, 3 Kademe İlçe Yönetimlerimiz, Meclis Üyelerimiz, Belediye Başkanımız ve Önceki Dönemlerde Görev Almış Tüm Teşkilat Mensuplarımız İle Beraber, El Ele Gönül Gönülle Yeniden Destanlar Yazacak, Gönüllere Girecek, Devralacağımız Bu Kutlu Görevi Daha İleriye Taşımanın Gayreti İçerisinde Olacağız. 21 Yaşında Çağ Açıp Çağ Kapatan Sultan Fatih Gibi, Çanakkale’de, 15 Temmuz’da, Vatanı Uğruna Canını Siper Eden Gençlerimiz Gibi Dava Şuuruna Sahip, Kongre Salonumuza Yoğun Emek Harcayan AK Tuzla Gençliği İle İnşallah 2023 Hedeflerinde Tuzla’da Yeniden Tarih Yazacağız. Kurtuluş Savaşında Cepheye Mermi Taşıyan Annelerimiz, 15 Temmuz’daki Safiye Ablalarımız Gibi; Ailesinden, Evladından, Eşinden Fedakârlık Yapan, AK Tuzla İlçe Kadın Kollarımızdaki Ablalarımız İle İnşallah Tuzlada Bayrağı Sizlerle Daha Yukarı Çıkaracağız. Büyük AK Tuzla Ailesi Olarak, Dünya Lideri, Ümmetin Umudu Recep Tayyip Erdoğan’ın Liderliğinde, İlk Günkü Aşkla Destan Yazmaya Devam Edecek, Tuzlamızda Sıkılmadık El, Çalınmadık Kapı, Girilmemiş Gönül Bırakmayacağız” Dedi.

"Konuşmalarının ardından AK Parti Tuzla 7. Olağan İlçe Kongresi'nde oy verme işlemine geçildi. Kongrede tek aday olan Talha Tayfur, AK Parti Tuzla İlçe Başkanlığına seçildi.

AK Parti Tuzla 7. Olağan Kongresi’nde Başkan Talha Tayfur’un Yeni Yönetim Listesi Şu Şekilde Oluştu

İLÇE YÖNETİM KURULU (ASİL)

Av.Talha Tayfur (İlçe Başkanı)

Alper Gökçe, Aydın Atlı, Burhan Günerhan, Deniz Kırtaş, Ercan Barutcu, Esma Gündoğdu, Esra Güneş, Faruk Türkyılmaz, Fethiye Küçük, Hilal Hopaç, Hüseyin Elden, İlker Gökdemir, Kemal Nadir Dönmez, Mehmet Ateş, Melek Yönet, Muammer Türcan, Muhammed Çağrı Ağdaş, Mustafa Çağdaş, Mustafa Kulcan, Neşe Topçuoğlu, Nimet Mangan, Nurdan Çabuk, Nurettin Varlıbaş, Osman Aydın, Özlem Kut, Av. Salih Çevik, Şeref Çolak, Tevfik Şahin, Tuncay Baş

YÖNETİM LİSTESİ (YEDEK)

Sadettin Duran, Hüseyin Gedikoğlu, Zekeriya Sakar, Bekir Akkaya, Avni Bav, Abdulkadir Ateş, Nurşen Arslan, Tunahan Akbulut, Yusuf Bulut, Nida Hıra, Zeynel Onur, Yunus Emre Kanıtoğlu, Hacer Yüksel, Mehmet Yahya Tatari, Erkan Karaduman

İL DELEGESİ (ASİL)

Dr. Şadi Yazıcı,Talha Tayfur, Sebahattin Demirci, Suat Durak, Nurhan Erdem, Hakan Yıldızcı, İdris Güllüce, Av.Mustafa Ataş, Fatih Göktaş, Hidayet Erdöl, Faruk Gül, Veysel Etyemez

İL DELEGESİ (YEDEK)

Arif Çınar, Tülay Kalav, Muharrem Canlı, Murat Kant, Aydın Atlı, Şeref Çolak

AK Parti Tuzla’da Değişim Adı Talha Tayfur

02 Şub 2021 - 03:20 - Siyasetgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Heran Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Heran Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Heran Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Heran Haber değil haberi geçen ajanstır.