- 14 Mart 2019

Yeni Kadastro Birim Sorumlumuza Hayırlı Olsun Ziyareti

Devlette hizmetliler değişse de hizmet daimdir. Devlet Memurluğunun tabiiyetinde olan hizmet süresi dolduğunda görev değişikliği kaçınılmazdır. Bu çerçevede Tuzla Kadastro Birim Sorumlusu görevine yeni başlayan Şebnem Kavzoğluna hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Heran Haber olarak başarılar diledik

mask

Tuzla Kadastro Birim Sorumlusu Şebnem Kavzoğlunu Tanıyalım

1974 Yılında Çorum’da doğdu. 1995 Yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Harita Mühendisliği bölümünü bitirdi. KTÜ’de Fotogrametri Yüksek Lisansını tamamladı. Çalışma hayatına 1996 yılında KTÜ ‘de araştırma görevlisi olarak başladı. 1997 yılında Tapu Kadastro Genel Müdürlüğünde Harita Mühendisi olarak Çorum-Sungurlu’da başladı. 2001 yılında Kocaeli-Gebze’de kadastro kontrol mühendisi, 2004 yılında İstanbul-Kartal Kadastro Müdürlüğünde kontrol Mühendisi,2011 yılında da İstanbul Kadastro Müdürlüğünde Pendik Birim Sorumlusu olarak göreve başladı. 2019  14 Ocak tarihinden itibaren  Tuzla Kadastro Birim Yetkilisi olarak başarıyla görevini sürdürmektedir.

Kavzoğlu evli iki çocuk annesidir.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Heran Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Heran Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
İstanbul Markaları

Heran Haber, İstanbul ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (216) 392 45 85
Reklam bilgi